054-7255233phone

ברוכים הבאים לעולם מערכות ריגול, האזנה ומעקב למערכת הפעלה אנדרואיד שלא הכרתם עד כה. נשמח להעניק לכם את המוצר והשירות הטובים ביותר.

למה לרכוש את תכנת הספייפון שלנו?
למה לרכוש את תכנת הספייפון שלנו?
הסכנות לחשיפה הקיימות בתכנות אחרות והיתרונות הרבים אשר אגדנו במערכת שלנו.

הקלטות – האזנה לשיחות הטלפון ולחלל החדר מתבססות על הקלטות בלבד.

בתוכנות שכל עניינן הוא גימיקים לשיווק גם במחיר כבד שמשלם הלקוח לאחר מכן, מוצע עיקרון האזנה המתבסס על חיוג אל הטלפון הנעקב. הספייפון המותקנת, אמורה לענות לשיחה מבלי שישמע צילצול ולצרף את המאזין לשיחה בשיחת וועידה. גם בהאזנות לחלל החדר מציעות התוכנות הללו עיקרון דומה ולאחר החיוג והמענה האוטומטי, משמיעות למחייג את המתרחש בסביבת מכשיר הטלפון.

לשיטה מיושנת זו חסרונות רבים וסכנה מוחשית לחשיפה. החל מהצורך של המאזין להיות זמין לכל שיחה משך כל שעות היום, שמא יפספס אותה וכלה במקרים רבים, בהם השיחה אינה מוסתרת כראוי ונרשמת ביומן השיחות ואיתה הצליל של התווספות שיחה הנשמע היטב. בנוסף, רעשים המגיעים מחיבור השיחות מעלים מיד את החשד גם הם. בזמן האזנה לחלל החדר, באם מתבצעת שיחה במכשיר הנעקב, ההאזנה נקטעת היות והשיחה מתנתקת. העוקב שאינו יודע את סיבת הניתוק, מחייג שוב ובמרבית המקרים מפריע לבעל המכשיר לחייג אל היעד. ההתראות על קיום שיחה במכשיר נשלחות על ידי הודעת SMS למכשיר העוקב, המתירה עקבות. שיטה מסובכת וקשה לתפעול. הגרוע מכל הוא חוסר האפשרות לתעד את השיחות ולהקשיב שוב על מנת לנתח חלקים לא ברורים והעובדה כי השיחות הללו והודעות ה SMS הנשלחות מותירים עקבות ברישום השיחות וההודעות אצל ספק הרשת הסלולרית.

עיצה מקצועית שלנו - אל תעזו לרכוש תכנת האזנה המתבססת על חיוג והאזנה בזמן אמת! זו מלכודת שיווקית שתבוא במהרה על חשבונכם.

השיטה בה אנו נוהגים היא הקלטת השיחות באופן אוטומטי. שיטה זו משחררת את המאזין מהתלות משך שעות היום ומאפשרת לו להאזין לשיחות בזמנו החופשי. השיחות מתועדות בקובץ מוקלט. שיטה זו היא הבטוחה ביותר, אינה מוסיפה רעשי רקע ואינה מותירה כל סימן על המכשיר הנעקב או תיעוד בכל מקום אחר. שיטה זו משרתת את הלקוח ולא הופכת אותו למשרת התוכנה.

התקשורת והבקשות מתבצעים על ידי רשת האינטרנט בלבד, השיטה הבטוחה ביותר.

תוכנת האזנה לפלאפון שלנו מתקשרת עם המכשיר הנשלט אך ורק על גבי רשת האינטרנט. מרבית תוכנות הספייפון המצויות בשוק שולחות את הפקודות בעזרת הודעות SMS ומשתמשות בהודעות SMS על מנת לשלוח את ההתראות שלהן בחזרה אל הלקוח העוקב.

לשליחת הודעות SMS למכשיר הנעקב וחזרה ממנו חסרונות רבים:

  • השליחה מעלה את סכנת החשיפה בצורה ניכרת, היות ומידי פעם ההודעות מוצגות משום שתכנת הספייפון אינה מספיקה ללכוד אותן לפני מערכת האנדרואיד.
  • פקודות הנשלחות על ידי הודעת SMS מתבצעות אך ורק בזמן שליחתן. אין כל אפשרות בשיטה זו לבקש בקשות עתידיות להקלטות חלל חדר, מיקומים, צילומי סתר וכו'.
  • את שליחת הודעות SMS לא ניתן למחוק מפירוט השיחות של החברה הסלולרית. במקרה של חשד, קל מאד להוכיח שאכן נשלחו הודעות אילו.

התכנה שלנו עובדת על עיקרון אחר לחלוטין, התקשורת אל מכשיר הטלפון או הטאבלט וחזרה ממנו מתבססת אך ורק על רשת האינטרנט. פתרון זה דרש אין ספור שעות עבודה ופיתוח, אבל התוצאות מדברות בעד עצמן:

  • הפקודות והבקשות הנשלחות אל המכשיר בטוחות לחלוטין ואין כל דרך לחשיפתן.
  • ניתן לשלוח בקשות עתידיות לביצוע פעולות ללא הגבלה. ניתן לבקש ביצוע פעולות בזמן אמת, או ביצוע פעולות כמו: הקלטות חלל חדר, מיקומים, צילומי סתר וכו' בתאריכים ושעות עתידיים ומראש. אופציה זו, נוספת גם היא לשיטת ההקלטות ותואמת את מדיניות פיתוח התכנות שלנו שנועד לשרת את רוכש התכנה ככל האפשר ולשחרר את התלות והצורך בזמינות שלו בזמנים בהם הוא מבקש פעולות מעקב שונות.
  • ההתראות החוזרות אינן נשלחות בהודעות SMS אלא נשלחות אל מערכת השרתים שלנו, כפי שכל שאר האינפורמציה נשלחת. מערכת השרתים המוצפנת הינה מקום דיסקרטי לחלוטין ואילו הודעות SMS עלולות לחשוף את רוכש התכנה ברגע בו הוא נמצא בקירוב לאדם הנושא את מכשיר הנעקב.

לוח הבקרה מרכז בתוכו אפשרויות רבות של הגדרות המערכת על ידי המשתמש, שליטה מלאה על כל חלקי התכנה, אפשרות לעצור פעילות של כל חלק בנפרד, ובנוסף, האפשרות הייחודית לתכנה שלנו, להשמיד את עצמה על ידי שליחת פקודה מרחוק וללא צורך במגע פיזי עם מכשיר הטלפון או הטאבלט.